Zákaznická podpora:info@zdravotal.cz

PANADOL DUO 500MG/200MG TBL FLM 20

157 Kč
Skladem (>5 ks)

Panadol Duo je léčivý přípravek určený pro dospělé k léčbě bolesti hlavy, zad, zubů a menstruační bolesti. Ulevuje od příznaků nachlazení a chřipky, snižuje horečku.

Detailní informace

Lékárny s 31 letou tradicí , DK Klinika 2015
Zkušenosti a tradice
Bohatý sortiment
Bohatý sortiment
a nízké ceny
Odborný personál
Odborný personál
Zkušení lékaři
Zkušení lékaři

Detailní popis produktu

Panadol Duo ulevuje od mírné až středně silné bolesti. Kombinuje dvě účinné látky paracetamol a ibuprofen, poskytuje tak silnější protibolestivý účinek než samostatné jednotlivé látky. Panadol Duo je určen pro dospělé při bolesti, bolestech hlavy, migréně, bolesti zubů a menstruační bolesti nebo k léčbě symptomů spojených s akutním zánětem horních cest dýchacích a chřipkou. Navíc snižuje horečku.

Kdy užívat Panadol Duo:
- při bolestech hlavy, včetně migrény
- při bolestech zubů
- při bolesti zad
- při bolestivé menstruaci
- při svalové bolesti
- k úlevě od příznaků nachlazení a chřipky
- při horečce

Balení obsahuje 20 tablet.

Dávkování a způsob užití
Dospělí užívají 1 tabletu (2 tablety mohou užívat dospělí s tělesnou hmotností nad 60 kg) maximálně 3x denně s jídlem. Mezi jednotlivými dávkami dodržujte odstup alespoň 6 hodin. Neužívejte více než 6 tablet denně a déle než 3 dny.

Složení
Léčivými látkami jsou paracetamol 500 mg a ibuprofen 200 mg v jedné potahované tabletě.
Dalšími složkami jsou sodná sůl kroskarmelózy; hyprolóza; mikrokrystalická celulóza; koloidní bezvodý oxid křemičitý; kyselina stearová; magnesium-stearát. Potahová vrstva: roubovaný kopolymer makrogolu a polyvinylalkoholu; mastek; slídový pigment s oxidem titaničitým; glycerol-monooktanodekanoát; polyvinylalkohol; oxid titaničitý (E 171); černý oxid železitý (E 172).

Upozornění
Neužívejte s jinými léky obsahujícími paracetamol nebo ibuprofen. Pozorně čtěte příbalový leták.

Doplňkové parametry

Kategorie: Volně prodejné léky
ATC: N02BE51
SUKL kód: 276962
EAN: 5054563197597
PDK: 5224267
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola