Zákaznická podpora:info@zdravotal.cz

COMBOGESIC 500MG/150MG TBL FLM 20

115 Kč
Skladem (>5 ks)

Combogesic obsahuje paracetamol a ibuprofen.

Detailní informace

Lékárny s 31 letou tradicí , DK Klinika 2015
Zkušenosti a tradice
Bohatý sortiment
Bohatý sortiment
a nízké ceny
Odborný personál
Odborný personál
Zkušení lékaři
Zkušení lékaři

Detailní popis produktu

Combogesic obsahuje paracetamol a ibuprofen. Paracetamol zabraňuje tomu, aby se informace o bolesti dostala až do mozku. Působí také na snížení horečky. Ibuprofen patří do skupiny léků nazývaných nesteroidní protizánětlivé léky (neboli NSAID). Zmírňuje bolest a snižuje zánět (otok, zarudnutí nebo bolest).

Combogesic se používá k dočasné úlevě od bolesti při:

- bolesti hlavy,
- migréně,
- bolesti zad,
- menstruační bolesti,
- bolesti zubů,
- bolesti svalů,
- nachlazení a příznacích chřipky,
- bolesti v krku.

Balení obsahuje 20 tablet.

Dávkování a způsob užití
Doporučená dávka pro dospělé: Obvyklá dávka je jedna až dvě tablety každých 6 hodin dle potřeby, maximálně však 6 tablet za 24 hodin.
Neužívejte více než 6 tablet za 24 hodin.
Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Složení
Léčivými látkami jsou paracetamol a ibuprofen. Jedna tableta obsahuje 500 mg paracetamolu a 150 mg ibuprofenu.
Dalšími složkami jsou kukuřičný škrob, předbobtnalý kukuřičný škrob, mikrokrystalická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, magnesium-stearát, mastek a potahová soustava Opadry bílá (obsahuje hypromelosu 2910/15 (E464), monohydrát laktosy, oxid titaničitý (E 171), makrogol 4000 a dihydrát natrium-citrátu (E331)).

Kontraindikace
Není určeno pro děti a dospívající do 18 let. Neužívejte přípravek Combogesic, pokud jste v posledních 3 měsících těhotenství, protože by vašemu nenarozenému dítěti mohl ublížit nebo způsobit problémy při porodu. Neužívejte přípravek Combogesic během prvních 6 měsíců těhotenství, pokud to není nezbytně nutné a nedoporučí vám to lékař.

Doplňkové parametry

Kategorie: Volně prodejné léky
ATC: N02BE51
SUKL kód: 263166
EAN: 5290931040847
PDK: 4676673
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola